Forthcoming Fixtures

Filter Fixtures:
By Month
By Competition
 

Monday 23rd September 2019
First Division South
Maine Road v FC Oswestry (20:00)

 

Monday 23rd September 2019
Lancashire Challenge Trophy 1st Rnd
Daisy Hill v Atherton LR (19:45)

 

Tuesday 24th September 2019
Premier Division
Bootle v Winsford United (19:45)
Hanley Town v Runcorn Town (19:45)

 

Tuesday 24th September 2019
First Division North
AFC Blackpool v Chadderton (19:45)

 

Tuesday 24th September 2019
First Division South
Abbey Hulton v Cheadle Heath (19:45)
Cammell Laird v Alsager Town (19:45)
New Mills v West Dids & Chor (19:45)

 

Tuesday 24th September 2019
Lancashire Challenge Trophy 1st Rnd
Nelson v Holker OB (19:45)
Padiham v Prestwich Heys (19:45)
Squires Gate v Lancaster City (19:45)

 

Tuesday 24th September 2019
Liverpool Senior Cup 1st Rnd
Ashton Town v Skelmersdale Utd (19:45)

 

Tuesday 24th September 2019
Shropshire Senior Cup Final
Shrewsbury Town v Whitchurch Alp (19:45)

 

Wednesday 25th September 2019
Premier Division
Northwich Vics v Irlam (19:45)

 

Wednesday 25th September 2019
First Division North
Bacup Borough v Emley AFC (20:00)

 

Wednesday 25th September 2019
Lancashire Challenge Trophy 1st Rnd
AFC Darwen v Garstang (19:45)
Longridge Town v Bamber Bridge (19:45)

 

Friday 27th September 2019
Premier Division
Bootle v Whitchurch Alp (20:00)

 

Friday 27th September 2019
First Division South
FC Oswestry v Barnton (20:00)

 

Saturday 28th September 2019
Premier Division
1874 Northwich v Skelmersdale Utd (15:00)
Avro v Squires Gate (15:00)
Barnoldswick Tn v Lith REMYCA (15:00)
Burscough v Padiham (15:00)
Charnock Rich v Congleton Town (15:00)
Hanley Town v Rylands (15:00)
Irlam v Runcorn Town (15:00)
Longridge Town v Northwich Vics (15:00)
Winsford United v Ashton Athletic (15:00)

 

Saturday 28th September 2019
First Division North
AFC Blackpool v Lower Breck (15:00)
AFC Darwen v Nelson (15:00)
AFC Liverpool v Golcar United (15:00)
Chadderton v Ashton Town (15:00)
Emley AFC v Cleator Moor (15:00)
Garstang v Prestwich Heys (15:00)
Holker OB v Atherton LR (15:00)
Shelley v Daisy Hill (15:00)
St Helens Town v Bacup Borough (15:00)
Steeton v Pilkington (15:00)

 

Saturday 28th September 2019
First Division South
Alsager Town v Eccleshall (15:00)
Cammell Laird v West Dids & Chor (15:00)
Cheadle Heath v St Martins (15:00)
Cheadle Town v Abbey Hulton (15:00)
Maine Road v Sandbach (15:00)
Stockport Town v Ellesmere Rngrs (15:00)
Stone O.A. v Abbey Hey (15:00)
Wythenshawe Am v New Mills (15:00)
Wythenshawe Town v Vauxhall Mtrs (15:00)

 

Monday 30th September 2019
Premier Division
Whitchurch Alp v 1874 Northwich (19:45)

 

Tuesday 1st October 2019
Premier Division
Bootle v Barnoldswick Tn (19:45)

 

Tuesday 1st October 2019
First Division South
Wythenshawe Town v New Mills (19:45)

 

Tuesday 1st October 2019
West Riding County Cup 1st Rnd
Steeton v Albion Sports (19:45)

 

Wednesday 2nd October 2019
Premier Division
Longridge Town v Rylands (19:45)
Runcorn Town v Lith REMYCA (19:45)

 

Wednesday 2nd October 2019
First Division North
AFC Darwen v Emley AFC (19:45)
Garstang v Pilkington (19:45)

 

Saturday 5th October 2019
The PlayerMatch.com Cup 2nd Rnd
Abbey Hulton v Cheadle Heath (15:00)
Alsager Town v Cheadle Town (15:00)
Ashton Town v Atherton LR (15:00)
Barnton v Abbey Hey (15:00)
Cammell Laird v Sandbach (15:00)
Chadderton v Pilkington (15:00)
Daisy Hill v Maine Road (15:00)
Emley AFC v AFC Blackpool (15:00)
Garstang v FC Oswestry (15:00)
Golcar United v Wythenshawe Town (15:00)
Lower Breck v Eccleshall (15:00)
St Helens Town v AFC Darwen (15:00)
St Martins v AFC Liverpool (15:00)
Stone O.A. v Prestwich Heys (15:00)
West Dids & Chor v Nelson (15:00)
Wythenshawe Am v Stockport Town (15:00)

 

Saturday 5th October 2019
Premier Division
Avro v 1874 Northwich (15:00)
Barnoldswick Tn v Whitchurch Alp (15:00)
Burscough v Charnock Rich (15:00)
Congleton Town v Runcorn Town (15:00)
Lith REMYCA v Longridge Town (15:00)
Northwich Vics v Hanley Town (15:00)
Padiham v Ashton Athletic (15:00)
Rylands v Bootle (15:00)
Skelmersdale Utd v Winsford United (15:00)
Squires Gate v Irlam (15:00)

 

Saturday 5th October 2019
First Division North
Cleator Moor v Bacup Borough (15:00)

 

Monday 7th October 2019
Manchester Premier Cup 1st Rnd
Curzon Ashton v Wythenshawe Town (19:45)
Maine Road v Chadderton (19:45)

 

Tuesday 8th October 2019
Premier Division
1874 Northwich v Congleton Town (15:00)
Rylands v Northwich Vics (15:00)
Winsford United v Padiham (19:45)

 

Tuesday 8th October 2019
First Division North
Golcar United v Shelley (19:45)

 

Tuesday 8th October 2019
Manchester Premier Cup 1st Rnd
v Abbey Hey (19:45)
Irlam v Avro (19:45)
West Dids & Chor v Trafford (19:45)

 

Tuesday 8th October 2019
West Riding County Cup 1st Rnd
Barnoldswick Tn v Silsden (19:45)

 

Wednesday 9th October 2019
Premier Division
Longridge Town v Ashton Athletic (19:45)

 

Wednesday 9th October 2019
First Division South
Cheadle Town v Eccleshall (20:00)

 

Wednesday 9th October 2019
Liverpool Senior Cup 2nd Rnd
Runcorn Town v Lith REMYCA (19:45)

 

Saturday 12th October 2019
The Buildbase FA Vase 1st Rnd
v Congleton Town (15:00)
Abbey Hey v Barnoldswick Tn (15:00)
Abbey Hulton United or Alsager Town v Lutterworth Town (15:00)
AFC Mansfield v Hanley Town (15:00)
Atherstone Tn v Sandbach (15:00)
Chadderton v Guisborough Twn (15:00)
Charnock Rich v Lower Breck (15:00)
Droitwich Spa v Whitchurch Alp (15:00)
Jarrow Roofing v Vauxhall Mtrs (15:00)
Longridge Town v Crook Town (15:00)
Maine Road v Glasshoughton (15:00)
Nostell MW v Wythenshawe Town (15:00)
Padiham v Bishop Auckland (15:00)
Rylands v Bootle (15:00)
Selby Town v Cheadle Town (15:00)
Shildon v West Dids & Chor (15:00)
Sunderland RCW v Ashton Athletic (15:00)

 

Saturday 12th October 2019
Premier Division
Runcorn Town v Skelmersdale Utd (15:00)
Squires Gate v 1874 Northwich (15:00)
Winsford United v Avro (15:00)

 

Saturday 12th October 2019
First Division North
AFC Liverpool v AFC Darwen (15:00)
Ashton Town v Steeton (15:00)
Atherton LR v Garstang (15:00)
Golcar United v AFC Blackpool (15:00)
Nelson v Daisy Hill (15:00)
Prestwich Heys v Pilkington (15:00)
St Helens Town v Emley AFC (15:00)

 

Saturday 12th October 2019
First Division South
Cammell Laird v Ellesmere Rngrs (15:00)
Stockport Town v Cheadle Heath (15:00)
West Dids & Chor v Wythenshawe Am (19:45)

 

Saturday 12th October 2019
Cumberland Senior Cup 1st Rnd
Wetheriggs Utd v Cleator Moor (13:30)

 

Our Sponsors & Partners

Our Sponsors & Partners